KOLOIDNÉ STRIEBRO

 
LG koloidné striebro 500ml 20 ppm 
 
LG koloidné striebro 500ml 20 ppm 
"Vďaka novému výskumu sa striebro stáva zázrakom modernej medicíny,bežné antibiotiká dokážu zabiť približne šesť rôznych choroboplodných organizmov avšak striebro je schopné zničiť až 650 vírusov a baktérií. A to bez negatívnej reakcie organizmu, pretože je takmer netoxické." Dr Harley Markgraf zo Saint Louis, priekopnícky výskumník v oblasti striebra ďalej poznamenal " striebro je tým najuniverzálnejším liekom proti baktériám ktoré máme k dispozícii."
Aby bol účinok striebra čo najefektívnejší , je nutné doplňovať dostatok tekutín aspoň 8 krát 200 ml pohár vody za deň. Zabráni sa tým preťaženiu pečene a pocitom zaplavenia organizmu toxínmi, to znamená reakcii, ktorá sa prejavuje podobne ako ľahká chrípka, kedy niektorí ľudia pociťujú slabé bolesti hlavy a zvýšenú teplotu. Tento stav je spôsobený veľkým množstvom umierajúcich patogénov, ktoré sú vyplavované z tela, organizmus môže reagovať aj slabo hnačkou.
Voda pomáha rýchlejšie vyplaviť tieto toxíny z tela a tým zabraňuje ich hromadeniu. Každý jedinec pociťuje toto toxické zaplavenie iným spôsobom, niektorí ľudia dokonca nezaznamenajú žiadnu zmenu.
Koloidné striebro môže byť užívané vnútorne orálne, je dôležité ho nechať pod jazykom čo najdlhšie, aspoň 30 až 90 sekúnd pred prehltnutím, alebo zvonka nastriekaním nezriedeného roztoku priamo na postihnuté miesta, potieraním pomocou namočeného vatového tampónu.
Diagnózy pri ktorých pacientom pomohlo používanie koloidného striebra:
Je dôležité si uvedomiť že koloidné striebro je viac či menej adaptogénne, to znamená že určitá dávka môže vyhovovať jednému ale nemusí druhému. Váha, výška, vážnosť choroby, metabolizmus a ďalšie okolnosti ovplyvňujú potrebné množstvo dávky.Tu uvedené dávky sú iba informatívne, určeniu tej správnej dávky striebra pre vás je doporučené používať základy kineziológie a predovšetkým vlastný rozum. Väčšina ľudí užíva 15 mililitrov striebra denne ako prevenciu, alebo ako udržiavaciu dávku po prekonaní choroby pri počiatočnej fáze 3 až 5 dní je treba užívať 30 ml aspoň trikrát denne potom je možné v udržiavacej fáze užívať 15 ml iba raz denne. Postrek 40 streknutí rovná sa jedna polievková lyžica alebo cca 5 ml.
 
AKNÉ : ráno a večer pred spaním vyčistite dôkladne pokožku, osušte, naneste koloidné striebro postrekom alebo použitím vatového tampónu priamo na postihnutú oblasť, nechajte uschnúť. Kombinujte s orálnym užitím koloidného striebra  30 ml trikrát za deň potom čo sa koža vyčistí, používať ako udržiavaciu dávku 30 ml koloidného striebra orálne raz za deň. Dodržujte základné pravidlá pre čistú pleť, pite dostatočné množstvo tekutín, zbavte sa vecí, ktoré môžu u citlivých  pletí spôsobiť podráždenie, napríklad aviváže, agresívne pracie prostriedky, kozmetika s obsahom chemických látok, umelé vlákna...
Umývajte pokožku iba vlažnou vodou a oplachujte vodou studenou, snažte sa nedotýkať pokožky tváre a ostatných postihnutých miest rukami.
 
ARTRITÍDA : užívajte 30 ml koloidného striebra 3x denne pokiaľ príznaky ochorenia nezmiznú, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ML koloidného striebra jedenkrát denne.
 
Plesňové ochorenia nôh : poriadne chodidlo umyte a osušte, aplikujte koloidné striebro nastriekaním priamo na postihnutú oblasť a nechajte uschnúť, používate orálne 30 ml koloidného striebra jedenkrát denne, pokiaľ príznaky onemocnenia nezmiznú. Pokračujte s rovnakou udržiavacou dávkou.
 
Deti ako jenci : mnoho ľudí používa koloidné striebro aj u detí. Koloidné striebro môže byť aplikované priamo do uší, nosa, či úst, oči - len v zriedenej forme 1:5 s destilovanou alebo prevarenou vodou.
Koloidné striebro môže byť pridané do obvyklého nápoja, ktorý si dieťa berie napríklad do školy, doporučená dávka je 5 až 6 ml na dva deci tekutiny. Striebro je možné tiež aplikovať sprejom priamo na detské plienky.
 
Desaťdňová čistiaca kúra : mnoho ľudí zaznamenalo veľký nárast fyzickej a psychickej energie potom, čo absolvovali takzvanú desaťdňovú čistiacu kúru. Užívajte 30 ml koloidného striebra trikrát denne a vypite na viac ako dva litre tekutín, aby bol zaručený dostatočný výplach mŕtvych patogénov.
 
Rakovina : u ľudí s rakovinou je pozitívna skúsenosť s užívaním dávky 200 ml koloidného striebra 3x denne, potom je vhodné zmenšiť dávku na 30 až 70 ml.
 
Infekcie Horných ciest dýchacích, prechladnutie : aplikujte sprejom koloidné striebro priamo do nosnej dutiny dva až trikrát denne spolu s 30 ml použitých orálne trikrát denne, po ustúpení príznakov choroby pokračujte s udržiavacou dávkou 15ml aplikovaných orálne 1 krát denne až do úplného uzdravenia.
 
Streptokok, stafylokok,, zápaly mandlí zápal hrubého čreva, pásový opar, infekcie, žltačka, lymská borelióza : užívanie 30ml koloidného striebra orálne 5 až 7 x denne po dobu dvoch mesiacov, potom zmenšiť dávku na polovicu po dobu ďalších dvoch mesiacov, pokračujte so znížením dávky pokiaľ sa nedostanete na 15 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín aspoň dva litre denne kvôli zaisteniu výplachu mŕtvych patogénov.
 
Chronický únavový syndróm : 200 ml koloidného striebra - rozdelené do troch dávok denne, potom čo príznaky syndrómu zmiznú, pokračujte udržiavaciou dávkou 15 mililitrov koloidného striebra denne.
 
Ušné problémy:  aplikujte dve kvapky koloidného striebra a priamo do ucha 3x denne, k zabráneniu výtoku prebytočnej tekutiny vložíme do ucha kúsok vaty.
 
Očné infekcie : pri infekcii čo nám zápale spojiviek aplikujte kvapky koloidného striebra 4 x denne zriedené spolu s použitím 30 ml orálne 3x denne pokiaľ infekcia neustúpi, pokračujte udržiavaciou dávkou 15 ml ďalšie tri dni po ustúpení príznakov. Do oka sa koloidné striebro riedi 1: 5 s destilovanou alebo prevarenou vodou.
 
Zápal ďasien : aplikujte 30 ml  nezriedeného koloidného striebra priamo na ďasná trikrát denne, po tom čo príznaky ustúpia, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ml koloidného striebra aplikovaných na ďasná jedenkrát denne.
 
Alergie, senná nádcha : ku zníženiu príznakov alergií užívajte orálne 30 ml koloidného striebra jedenkrát denne.
 
Pásový opar : pri pocitoch príznakov pásového oparu užívať orálne 30ml koloidného striebra 3x denne spolu s priamou aplikáciou na postihnuté miesto, pokiaľ pásový opar neprepukne priamo, užívate udržiavaciu dávku 130 ML koloidného striebra denne.
 
Posilnenie imunitného systému : k celkovému posilneniu imunitného systému a zdravia obecne užívajte orálne 15 ml koloidného striebra jedenkrát denne.
 
Chrípka : 50 ml 4x denne, po ustúpení príznakov choroby znížte dávku na 30 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín, aspoň dva litre denne k vyplaveniu toxínov.
 
Domáce zvieratá : mnoho majiteľov domácich zvierat má dobré skúsenosti s užívaním koloidného striebra pri ich liečení . Koloidné striebro môže byť použité orálne, k liečbe očí, uší, nosa a malých rán. Koloidné striebro môže byť tiež použité na odčervenie zvierat a ako prevencia pred rôznymi druhmi parazitov, pre domáce zvieratá používajte polovicu normálnej dávky, výsledky vás určite milo prekvapia.
 
Prostata : 30 ml koloidného striebra päťkrát denne. Akonáhle dôjde k zmenšeniu prostaty a zmierneniu infekcie, užívať rovnaké množstvo koloidného striebra po dobu troch dní, potom znížte dávku na 15 ml denne.
 
Kožné problémy, vyrážky, popáleniny, odreniny, rezné rany, zápaly kože, ekzémy, miestne plesne, akné : aplikujte sprejom koloidné striebro na postihnuté miesta dva až trikrát denne spolu s dávkou 30ml orálne 2x denne do doby než príznaky odznejú, pokračujte s udržiavacou dávkou denne 15ml.
 
Vredy : 30ml koloidného striebra orálne 3x denne, pokračujte ďalšie tri dni s rovnakou dávkou, po odstránení príznakov choroby ďalej užívajte 1x denne 15 ml ako udržiavaciu dávku.
 
Infekcia močového mechúra a močových ciest : 30 ml koloidného striebra orálne trikrát denne po dobu troch dní, po odznení príznakov choroby užívajte 15 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín ,aspoň dva litre.
 
Vaginálna kvasinková infekcie : vyplachujte s dávkou 30 ml koloidného striebra dvakrát denne do doby úplného odstránenia príznakov infekcie. V prípade že choroba pretrvala, aplikujte koloidné striebro 4x denne.
 
Bradavice : užívate 30ml koloidného striebra orálne dvakrát denne, aplikujte priamo na bradavicu, prelepte lekárskou náplasťou, túto procedúru opakujte do úplného zmiznutia bradavice, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ml denne. Uistite sa, že chodidlá sú suché, lebo bradaviciam sa najlepšie darí v teplom a vlhkom prostredí. / pomáha aj kúpeľ zásaditý so sódou bikarbónou, rovnako prospešné je ,suché čisté ponožky namočiť do roztoku sódy bikarbóny nechať usušiť a nosiť také. Sóda sa dá nasypať aj do topánok na noc, potom vysypať.
 
Stafylokok a salmonela : 200ml koloidného striebra rozdelených do troch dávok denne po dobu úplného odstránenia príznakov choroby, pokračujte s rovnakou dávkou ešte dva dni potom, pite aspoň  dva litre tekutín denne pre dostatočné vyplavenie toxínov. Udržiavacia fáza užívajte 15 ml koloidného striebra.
 
Používajte ako antiseptikum :  koloidné striebro užité ako antiseptikum dávkujeme dospelým a deťom starším 12 rokov 30 ml orálne trikrát denne, mladšie deti môžu užívať polovičnú dávku. Koloidné striebro je bez chutí, nie zapáchajúce,nedráždi citlivé tkanivá ako napríklad očí preto môže byť aplikované sprejom ako prvá pomoc v prípade popálenín, tržných rán, vredov, bodnutí hmyzom. Na fľašu je možné prišróbovať rozprašovač a používať tak sprej ku lokálnym ošetreniam. Veľmi vhodné je použiť sprej pri orálnej aplikácii, množstvo tekutiny v štyridsiatich stretnutiach je rovnaké ako jedna polievková lyžica roztoku cca 5 ml, doporučujeme aplikovať niekoľkými stretnutiami do úst, kde roztok podržíme pár sekúnd, až potom prehltneme. Táto metóda umožňuje absorpciu striebra pod jazykom, čo má za následok rýchlejšie vstrebávanie účinných látok do systému a vyhnutie sa podráždeniu črevnej flóry. 
Aplikáciu striebra dopĺňajte príjmom probiotík s odstupom minimálne 30 minút po použití koloidného striebra.
 
Pri použití do očí je vhodné riediť koloidné striebro 1:5 s destilovanou vodou, alebo aspoň prevarenou vodou. Doporučený pitný režim 3 až 4 dc vody na 10 kg telesnej váhy, toho sa dá dosiahnuť stálym popíjaním malými dúškami po celý deň, maximálne Však do 19h večer.
informácie čerpané z návodu Peter Rulc - KC, Saská 100/32,40502 Dečín,CZ

"Vďaka novému výskumu sa striebro stáva zázrakom modernej medicíny,bežné antibiotiká dokážu zabiť približne šesť rôznych choroboplodných organizmov avšak striebro je schopné zničiť až 650 vírusov a baktérií. A to bez negatívnej reakcie organizmu, pretože je takmer netoxické." Dr Harry Markgraf zo Saint Louis, priekopnícky výskumník v oblasti striebra ďalej poznamenal " striebro je tým najuniverzálnejším liekom proti baktériám ktoré máme k dispozícii."

Aby bol účinok striebra čo najefektívnejší , je nutné doplňovať dostatok tekutín aspoň 8 krát 200 ml pohár vody za deň. Zabráni sa tým preťaženiu pečene a pocitom zaplavenia organizmu toxínmi, to znamená reakcii, ktorá sa prejavuje podobne ako ľahká chrípka, kedy niektorí ľudia pociťujú slabé bolesti hlavy a zvýšenú teplotu. Tento stav je spôsobený veľkým množstvom umierajúcich patogénov, ktoré sú vyplavované z tela, organizmus môže reagovať aj slabo hnačkou.

Voda pomáha rýchlejšie vyplaviť tieto toxíny z tela a tým zabraňuje ich hromadeniu. Každý jedinec pociťuje toto toxické zaplavenie iným spôsobom, niektorí ľudia dokonca nezaznamenajú žiadnu zmenu.

Koloidné striebro môže byť užívané vnútorne orálne, je dôležité ho nechať pod jazykom čo najdlhšie, aspoň 30 až 90 sekúnd pred prehltnutím, alebo zvonka nastriekaním nezriedeného roztoku priamo na postihnuté miesta, potieraním pomocou namočeného vatového tampónu.

Diagnózy pri ktorých pacientom pomohlo používanie koloidného striebra:

Je dôležité si uvedomiť že koloidné striebro je viac či menej adaptogénne, to znamená že určitá dávka môže vyhovovať jednému ale nemusí druhému. Váha, výška, vážnosť choroby, metabolizmus a ďalšie okolnosti ovplyvňujú potrebné množstvo dávky.Tu uvedené dávky sú iba informatívne, určeniu tej správnej dávky striebra pre vás je doporučené používať základy kineziológie a predovšetkým vlastný rozum. Väčšina ľudí užíva 15 mililitrov striebra denne ako prevenciu, alebo ako udržiavaciu dávku po prekonaní choroby pri počiatočnej fáze 3 až 5 dní je treba užívať 30 ml aspoň trikrát denne potom je možné v udržiavacej fáze užívať 15 ml iba raz denne. Postrek 40 streknutí rovná sa jedna polievková lyžica alebo cca 5 ml.

Akné : ráno a večer pred spaním vyčistite dôkladne pokožku, osušte, naneste koloidné striebro postrekom alebo použitím vatového tampónu priamo na postihnutú oblasť, nechajte uschnúť. Kombinujte s orálnym užitím koloidného striebra  30 ml trikrát za deň potom čo sa koža vyčistí, používať ako udržiavaciu dávku 30 ml koloidného striebra orálne raz za deň. Dodržujte základné pravidlá pre čistú pleť, pite dostatočné množstvo tekutín, zbavte sa vecí, ktoré môžu u citlivých  pletí spôsobiť podráždenie, napríklad aviváže, agresívne pracie prostriedky, kozmetika s obsahom chemických látok, umelé vlákna...Umývajte pokožku iba vlažnou vodou a oplachujte vodou studenou, snažte sa nedotýkať pokožky tváre a ostatných postihnutých miest rukami.

 

Artritída : užívajte 30 ml koloidného striebra 3x denne pokiaľ príznaky ochorenia nezmiznú, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ml koloidného striebra jedenkrát denne.

 

Plesňové ochorenia nôh : poriadne chodidlo umyte a osušte, aplikujte koloidné striebro nastriekaním priamo na postihnutú oblasť a nechajte uschnúť, používate orálne 30 ml koloidného striebra jedenkrát denne, pokiaľ príznaky onemocnenia nezmiznú. Pokračujte s rovnakou udržiavacou dávkou.

 

Deti a kojenci : mnoho ľudí používa koloidné striebro aj u detí. Koloidné striebro môže byť aplikované priamo do uší, nosa, či úst, oči - len v zriedenej forme 1:5 s destilovanou alebo prevarenou vodou. Koloidné striebro môže byť pridané do obvyklého nápoja, ktorý si dieťa berie napríklad do školy, doporučená dávka je 5 až 6 ml na dva deci tekutiny. Striebro je možné tiež aplikovať sprejom priamo na detské plienky.

Desaťdňová čistiaca kúra : mnoho ľudí zaznamenalo veľký nárast fyzickej a psychickej energie potom, čo absolvovali takzvanú desaťdňovú čistiacu kúru. Užívajte 30 ml koloidného striebra trikrát denne a vypite na viac ako dva litre tekutín, aby bol zaručený dostatočný výplach mŕtvych patogénov.

 

Rakovina : u ľudí s rakovinou je pozitívna skúsenosť s užívaním dávky 200 ml koloidného striebra 3x denne, potom je vhodné zmenšiť dávku na 30 až 70 ml.

Infekcie Horných ciest dýchacích, prechladnutie : aplikujte sprejom koloidné striebro priamo do nosnej dutiny dva až trikrát denne spolu s 30 ml použitých orálne trikrát denne, po ustúpení príznakov choroby pokračujte s udržiavacou dávkou 15ml aplikovaných orálne 1 krát denne až do úplného uzdravenia.

 

Streptokok, stafylokok, zápaly mandlí, zápal hrubého čreva, pásový opar, infekcie, žltačka, lymská borelióza : užívanie 30ml koloidného striebra orálne 5 až 7 x denne po dobu dvoch mesiacov, potom zmenšiť dávku na polovicu po dobu ďalších dvoch mesiacov, pokračujte so znížením dávky pokiaľ sa nedostanete na 15 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín aspoň dva litre denne kvôli zaisteniu výplachu mŕtvych patogénov.

 

Chronický únavový syndróm : 200 ml koloidného striebra - rozdelené do troch dávok denne, potom čo príznaky syndrómu zmiznú, pokračujte udržiavacou dávkou 15 mililitrov koloidného striebra denne.

 

Ušné problémy :  aplikujte dve kvapky koloidného striebra a priamo do ucha 3x denne, k zabráneniu výtoku prebytočnej tekutiny vložíme do ucha kúsok vaty.

 

Očné infekcie : pri infekcii čo nám zápale spojiviek aplikujte kvapky koloidného striebra 4 x denne zriedené spolu s použitím 30 ml orálne 3x denne pokiaľ infekcia neustúpi, pokračujte udržiavacou dávkou 15 ml ďalšie tri dni po ustúpení príznakov. Do oka sa koloidné striebro riedi 1: 5 s destilovanou alebo prevarenou vodou.

 

Zápal ďasien : aplikujte 30 ml  nezriedeného koloidného striebra priamo na ďasná trikrát denne, po tom čo príznaky ustúpia, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ml koloidného striebra aplikovaných na ďasná jedenkrát denne.

 

Alergie, senná nádcha : ku zníženiu príznakov alergií užívajte orálne 30 ml koloidného striebra jedenkrát denne.

 

Pásový opar : pri pocitoch príznakov pásového oparu užívať orálne 30ml koloidného striebra 3x denne spolu s priamou aplikáciou na postihnuté miesto, pokiaľ pásový opar neprepukne priamo, užívate udržiavaciu dávku 130 ML koloidného striebra denne.

 

Posilnenie imunitného systému : k celkovému posilneniu imunitného systému a zdravia obecne užívajte orálne 15 ml koloidného striebra jedenkrát denne.

 

Chrípka : 50 ml 4x denne, po ustúpení príznakov choroby znížte dávku na 30 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín, aspoň dva litre denne k vyplaveniu toxínov.

 

Domáce zvieratá : mnoho majiteľov domácich zvierat má dobré skúsenosti s užívaním koloidného striebra pri ich liečení . Koloidné striebro môže byť použité orálne, k liečbe očí, uší, nosa a malých rán. Koloidné striebro môže byť tiež použité na odčervenie zvierat a ako prevencia pred rôznymi druhmi parazitov, pre domáce zvieratá používajte polovicu normálnej dávky, výsledky vás určite milo prekvapia.

 

Prostata : 30 ml koloidného striebra päťkrát denne. Akonáhle dôjde k zmenšeniu prostaty a zmierneniu infekcie, užívať rovnaké množstvo koloidného striebra po dobu troch dní, potom znížte dávku na 15 ml denne.

 

Kožné problémy, vyrážky, popáleniny, odreniny, rezné rany, zápaly kože, ekzémy, miestne plesne, akné : aplikujte sprejom koloidné striebro na postihnuté miesta dva až trikrát denne spolu s dávkou 30ml orálne 2x denne do doby než príznaky odznejú, pokračujte s udržiavacou dávkou denne 15ml.

 

Vredy : 30ml koloidného striebra orálne 3x denne, pokračujte ďalšie tri dni s rovnakou dávkou, po odstránení príznakov choroby ďalej užívajte 1x denne 15 ml ako udržiavaciu dávku.

 

Infekcia močového mechúra a močových ciest : 30 ml koloidného striebra orálne trikrát denne po dobu troch dní, po odznení príznakov choroby užívajte 15 ml denne, pite dostatočné množstvo tekutín ,aspoň dva litre.

 

Vaginálna kvasinková infekcia : vyplachujte s dávkou 30 ml koloidného striebra dvakrát denne do doby úplného odstránenia príznakov infekcie. V prípade že choroba pretrvala, aplikujte koloidné striebro 4x denne.

 

Bradavice : užívate 30ml koloidného striebra orálne dvakrát denne, aplikujte priamo na bradavicu, prelepte lekárskou náplasťou, túto procedúru opakujte do úplného zmiznutia bradavice, pokračujte s udržiavacou dávkou 15 ml denne. Uistite sa, že chodidlá sú suché, lebo bradaviciam sa najlepšie darí v teplom a vlhkom prostredí. / pomáha aj kúpeľ zásaditý so sódou bikarbónou, rovnako prospešné je ,suché čisté ponožky namočiť do roztoku sódy bikarbóny nechať usušiť a nosiť také. Sóda sa dá nasypať aj do topánok na noc, potom vysypať.

 

Stafylokok a salmonela : 200ml koloidného striebra rozdelených do troch dávok denne po dobu úplného odstránenia príznakov choroby, pokračujte s rovnakou dávkou ešte dva dni potom, pite aspoň  dva litre tekutín denne pre dostatočné vyplavenie toxínov. Udržiavacia fáza užívajte 15 ml koloidného striebra.

 

Používajte ako antiseptikum :  koloidné striebro užité ako antiseptikum dávkujeme dospelým a deťom starším 12 rokov 30 ml orálne trikrát denne, mladšie deti môžu užívať polovičnú dávku. Koloidné striebro je bez chutí, nie zapáchajúce,nedráždi citlivé tkanivá ako napríklad očí preto môže byť aplikované sprejom ako prvá pomoc v prípade popálenín, tržných rán, vredov, bodnutí hmyzom. Na fľašu je možné prišróbovať rozprašovač a používať tak sprej ku lokálnym ošetreniam. Veľmi vhodné je použiť sprej pri orálnej aplikácii, množstvo tekutiny v štyridsiatich stretnutiach je rovnaké ako jedna polievková lyžica roztoku cca 5 ml, doporučujeme aplikovať niekoľkými stretnutiami do úst, kde roztok podržíme pár sekúnd, až potom prehltneme. Táto metóda umožňuje absorpciu striebra pod jazykom, čo má za následok rýchlejšie vstrebávanie účinných látok do systému a vyhnutie sa podráždeniu črevnej flóry. 

Aplikáciu striebra dopĺňajte príjmom probiotík s odstupom minimálne 30 minút po použití koloidného striebra.

Nepoužívajte koloidné striebro pri potvrdenej alergii na striebro !

Pri použití do očí je vhodné riediť koloidné striebro 1:5 s destilovanou vodou, alebo aspoň prevarenou vodou. Doporučený pitný režim 3 až 4 dc vody na 10 kg telesnej váhy, toho sa dá dosiahnuť stálym popíjaním malými dúškami po celý deň, maximálne Však do 19h večer.

informácie čerpané z návodu Peter Rulc - KC, Saská 100/32,40502 Dečín,CZ

 

ZAUJALO MA

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

               *
„Pověz mi a zapomenu.
Ukaž mi a já si vzpomenu.
Ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“

Konfucius
 
 

Alebo po  našom , raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

                       *

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.