alternatívna medicína

Z PRÍRODY

100% Tea Tree Oil

100% Tea Tree Oil

100% rastlinný olej z čajovníka je známy na celom svete ako fľaštička 1.pomoci Použitie : na...

Vaša cena: 11,00 € 8,00 €

TEA TREE OIL NA PRECHLADNUTIE

Antibakteriálny účinok

Najväčší výskyt mikróbov, baktérií, vírusov a plesní je v trópoch a presne tam je aj väčšina liečivých rastlín kam patrí aj Tea Tree.  Tea Tree olej  lieči mnohé bakteriálne infekcie. Vhodný je na rany, ktoré sú najviac náchylné na bakteriálne infekcie. Hoci sa olej z Tea Tree zriedka užíva perorálne, v miernej koncentrácii môže vyhubiť vnútorné bakteriálne infekcie v hrubom čreve, žalúdku, črevách a vylučovacom systéme. / 100% tea tree oil je možné použiť aj vnútorne/

Mikrobiálny účinok

Dá sa povedať, že mikróby si držia bezpečný odstup od Tea Tree oleja. Tea Tree  olej zabíja niektoré druhy mikróbov, ktoré sú zodpovedné za tropické horúčky, či maláriu.

Antiseptický účinok

Otvorené rany sú najviac náchylné na infekciu baktériami a plesňami, čo môže mať za následok nepríjemné ochorenia (napr. tetanus). Tea Tree  olej je možné aplikovať priamo na rany, vredy, bodnutia hmyzom, a tak ich chráni pred infekciou bez narušenia okolitého tkaniva na rozdiel od alkoholovej dezinfekcie, práve naopak, podporuje rýchlejšie hojenie rán.

Antivírusový účinok

Vírusové infekcie sú veľmi nebezpečné, lebo vírus prežije aj v neznesiteľných podmienkach. Vírusy prežijú pre človeka neznesiteľné teplá, chlad a dokonca aj v jede, a to "vďaka" ochrannému plášťu. Vírus prakticky nikdy nezomiera prirodzenou smrťou, a môže prežiť spiaci aj stovky tisíc rokov. Vírus môže byť zabitý iba vtedy, ak ich ochranný plášť je porušený použitím určitých zlúčenín, alebo je vystavený extrémnemu teplu. Olej z Tea Tree pomáha porušeniu ochranného plášťa, a teda môže poskytnúť ochranu pred vírusovými ochoreniami ako je nádcha, chrípka, osýpky, kiahne, opary a podobne.

Expektoračný účinok

Tea Tree  olej sa odporúča tým, ktorí trpia častým kašľom a prechladnutím, zápalom priedušiek a ďalšími problémami spojenými s chladom.

Fungicídny účinok

Tea Tree  olej je rovnako účinný pri plesňových infekciách. Inhibuje rast húb, čím lieči choroby ako sú ekzémy akvasinkové infekcie.

Insekticídny účinok

Tea Tree olej je účinný aj proti hmyzu, odpudzuje parazity a hmyz ako komáre, blchy, vši, muchy. Spolu s levanduľou ich bežne nájdete ako zložky repelentov.

Povzbudzujúci účinok

Olej Tea Tree má priaznivé účinky na rovnováhu hormónov a povzbudzuje imunitný systém. Zvyšuje imunitu a pôsobí ako štít pred infekciami.

 

http://www.pijavica-lekarska-na-domace-pouzitie.com/pijavica-lekarska/

Každý je bezvýhradne zodpovedný za všetko, čo sa mu v živote stane.

Vyhľadávanie

Kontakt

Marta Kolštromová facebook - Marta Kolštromová tel: 0918 919237
pošlite SMS ""pijavicka" priezvisko ""
a ja Vám zavolám

IČO 37138111
DIČ 104 341 59 78
pracovné dni od 8:30 - 17h
sobota od 11 - 17h + 10%
nedeľa od 11 - 17h + 20%
Súrne prípady vybavím , skúste zavolať

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

„Pověz mi a zapomenu; ukaž mi a já si vzpomenu; ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“
Konfucius

Kaqun Gél

Pripravuje sa z vody KAQUN s vysokým obsahom kyslíka a preberá všetky jej kladné vlastnosti.

  • Urýchľuje hojenie povrchových zranení, odrenín a popálenín
  • Rýchlejšie zahojenie pooperačných rán s minimálnym zjazvením
  • Podporuje liečbu kožných ochorení – akné, ekzém, herpes, a iné
  • Upokojuje citlivú a podráždenú pokožku

Zvyšuje obsah kyslíka v pleti a zvlhčuje pokožku. Používaním gélu sa pokožka regeneruje, získava pružnosť a sviežosť. Kyslík obsiahnutý v géle pokožku lokálne dezinfikuje a zároveň vytvára prostredie k zdravému rastu buniek.

Pri nanesení druhý deň po použití PL sa výrazne urýchľuje hojenie ranky po prisatí.

Ponúkam murárske práce, obkladačské a dlažbiarske práce, obkladanie plotov kameňom, maliarske práce v okrese Martin ...cena dohodou... 0905929244   ... murár /nefajčiar,abstinent s viac ako 10r praxou/.

+421 918 919 237