Chcete sa LIEČIŤ alebo VYLIEČIŤ ?

POVEDZ MI ČO JEŠ A JA TI POVIEM,

ČO Z TOHO ŽIVÍ TEBA A ČO TVOJHO LEKÁRA

Ako pôsobenie kyseliny poškodzuje naše telo :


1. demineralizáciou (úbytkom minerálnych látok), spôsobujúcou lámavosť kostí, krehkosť ciev, osteoporózu, srdcový infarkt a tzv. mozgovú príhodu;

 

Najčastejším následkom demineralizácie v dôsledku prekyslenia je zubný kaz. Nie je to choroba, ale len dôsledok, bezprostredné mechanické poškodenie kyselinou. Ďalším následkom, a s oveľa horšími účinkami, je poškodenie ciev. Jeho následky sú: srdcový infarkt, mozgová porážka, hemoroidy, kŕčové žily a vredy predkolenia.
Ďalším nebezpečným následkom prekyslenia je osteoporóza, spôsobujúca starecké zlomeniny kostí, slabinové prietrže a poškodenia platničiek. To všetko nie sú choroby v pravom zmysle slova, ale len následné poškodenia po demineralizácii vplyvom prekyslenia.


2. ukladaním látok, ktoré by sa mali vylúčiť;

Sem patria všetky choroby spôsobené usadeninami, ako reuma, dna, artritída, ukladanie kamienkov, ale aj preťaženie obličiek s takými
následkami, ako poruchy krvného obehu, poškodenie zraku a sluchu, očný zákal a artérioskleróza s jej konečnými štádiami - srdcovým infarktom a mŕtvicou.


3. stratou prirodzenej imunity voči infekčným chorobám.

Sem patria všetky infekčné choroby - od obyčajného prechladnutia až po smrteľnú infekciu. Ani toto často nie sú v pravom slova zmysle ochorenia, ale ľahko odvrátiteľné následky prekyslenia tela so všetkými následnými javmi. Overiť si to môže každý sám - tým, že svoje telo dôkladne očistí od prekyslenia a udrží v acidobázicky neutrálnom stave. Pozitívne výsledky sú obrovské a trvalé.


Každý posun acidobázickej rovnováhy, či už smerom k zásadám, alebo smerom ku kyselinám, predstavuje neustále silnejúcu záťaž pre naše zdravie, až po spomínané organické poškodenie. Naše dnešné stravovacie návyky a náš moderný spôsob života ničia túto rovnováhu. Treba preto v záujme jej obnovenia urobiť všetko, čo sa len dá. Telo musí neutralizovať nadbytočné kyseliny tvorbou bázických zlúčenín. To sa mu môže podariť, len ak má k dispozícii dostatok zásad.
Ak sa pri pokročilom kyselinovom zaťažení spotrebujú posledné rezervy zásad, telo sa pokúša umiestiť nadbytočné kyseliny ako odpadovú skládku v tkanive. Vedie to k tomu, že telo napuchne, lebo sa pokúša zriediť tieto uložené splodiny zadržanými tekutinami.
To však len zvýhodňuje ďalší postup acidózy, čo sa prejaví kandidózou, ochorením spôsobeným kvasinkou Candida albicans, pričom sa toxínmi z jej látkovej premeny poškodí pečeň a mozog.
Prekyslením sú zjavne poškodené všetky orgány, tkanivá a systémy organizmu, takže cieleným očistením od prekyslenia sa neraz dosiahne prekvapujúce zlepšenie.
 

 

 

Sú vaše zdravotné ťažkosti spôsobené premnožením kvasiniek 

Ak je vaša odpovď "áno" na akúkoľvek otázku, prirátajte si body. Odpoveď nie má nula bodov. Keď ste vyplnili dotazník, sčítajte body. Vaše skóre vám pomôže určiť možnosť (alebo pravdepodobnosť), či vaše zdravotné problémy súvisia s premnožením kvasiniek.

 
ÁNO
NIE
Hodnotenie
1. Užívali ste v poslednom roku antibiotiká ?
 
 
4

2. Mali ste ťažkosti s  vaginálnou mikózou,  s prostatou alebo infekciu močových ciest?

3
3. Bývate často chorá/ý , ale príčina nebola nájdená?
2
4. Trápia vás hormonálne poruchy, vrátane PMS, nepravidelná menštruácia, sexuálna dysfunkcia, chuť na sladké, nízka telesná teplota, alebo únava?
2
5. Ste neobyčajne citlivá/ý na tabakový dym, parfumy, kolínske vody a ďalšie chemické pachy?
2
6. Máte problémy s pamäťou alebo sústredením? Máte často pocit únavy?
2

7. Užívate, alebo ste užívali hormonálne lieky ?

2
8. Cítite sa horšie po niektorých potravinách alebo nápojoch?
 
 
1
9. Trpíte zápchou, hnačkou, nadúvaním alebo bolesťami brucha?
 
 
1
10. Pociťujete na pokožke svrbenie, brnenie alebo pálenie, alebo je neobvykle suchá,  či Vás trápia vyrážky?
 
 
1

Bodovanie pre ženy: Ak je vaše skóre 9 alebo vyššie, vaše zdravotné problémy sú pravdepodobne spojené s kvasinkami. Ak je vaše skóre  12 alebo viac, vaše zdravotné problémy sú určite spôsobené kvasinkami .

Bodovanie pre mužov: Ak je vaše skóre 7 alebo viac, vaše zdravotné problémy sú pravdepodobne spojené s kvasinkami. Ak je vaše skóre  10 alebo viac, vaše zdravotné problémy sú určite spôsobené kvasinkami.

Informácie o účinnej liečbe vám rada odovzdám.

 

RADA SA S VAMI O TOM POROZPRÁVAM

PORADŇA ZDRAVEJ VÝŽIVY

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Kontakt

Marta Kolštromová

terapiapijavicoulekarskou@gmail.com

facebook - Martuška Kolštromová

pôsobím v okrese Martin, ale aj inde podľa dohody

tel: 0918 919237
pošlite SMS "pijavicka.priezvisko "
a ja Vám zavolám

IČO 37138111
DIČ 104 341 59 78
pracovné dni od 8:30 - 19h
sobota od 10 - 14h + 50% z ceny služieb
nedeľa - voľno, venujem sa mojej rodine
Súrne prípady vybavím , skúste zavolať

Vyhľadávanie

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

               *
„Pověz mi a zapomenu.
Ukaž mi a já si vzpomenu.
Ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“

Konfucius
 
 

Alebo po  našom , raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

                       *

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode