Chcete sa LIEČIŤ alebo VYLIEČIŤ ?

Nižšie sú spomenuté najčastejšie používané formy predaja. Ale každý človek má iné potreby a možnosti, tak sa vždy vieme dohodnúť aj inak.
Môžeme sa dohodnúť aj na splátkach.

Treba si uvedomiť, že za pijavice pletíte raz, ale vám ostávajú na pravidelné používanie počas niekoľkých rokov.

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

PIJAVICA LEKÁRSKA 1 ks pri odbere 6 a viac

  Pokiaľ ste ešte neboli zaškolení na bezpečné použitie PL certifikovaným hirudoterapeutom PL...

Vaša cena: 8,60 € 7,60 €

pre dôchodcov a ZŤP

Nie každý má práve k dispozícii hotovosť vo výške ceny celého balíčka, preto mám v ponuke aj...

Vaša cena: 320,60 € 270,00 €

Pijavica lekárska KÚRA JARNÁ AKCIA

vhodné pre ľudí, ktorí sa za mojej asistencie naučia bezpečné priloženie PL a ďalej ich používajú...

Vaša cena: 320,60 € 294,60 €

Pijavica lekárska s pravidelnými 12 návštevami

Vhodné pre ľudí , ktorí vyžadujú pravidelné priloženie PL   Po prvom rozhovore nasleduje...

Vaša cena: 632,60 €

1 ks pijavica lekárska   8,60 eur
Balíček obsahuje :
 •              diagnostika
 •              konzultácia zdravotného stavu
 •              vypracovanie plánu terapie
 •              1. vyšetrenie živej kvapky krvi pred podaním PL
 •              priloženie pijavice lekárskej, zdravotný materiál
 •              zaškolenie o bezpečnom domácom použití 
 •              návod na použitie pijavice lekárskej v domácom prostredí
 •              2. vyšetrenie živej kvapky krvi po podaní PL, v prípade x
 •              hojivý gel , tinktúra, pp ZZ
 •              EKO taška
 •              ZDARMA poradenstvo zdravej výživy
 •              následné poradenstvo a servis
              
Pri odbere celej kúry máte kontrolné vyšetrenie živej kvapky krvi raz ročne zdarma
 

 

Za odporúčanie terapie vám darujem 1 ks pijavice lekárskej , za celú kúru 2 ks

 

Použitie pijavice lekárskej v medicíne

 
Hirudoterapia (liečba pijavicou lekárskou) je stará  viac  než 5000 rokov. Dokonca i na stenách hrobky egyptských faraónov boli objevené fresky s vyobrazením tejto liečby.
 
 
 
 
 
 
 
 

Z histórie medicínskych vied v stredoveku vyplýva, že púšťanie žilou patrilo v tomto období k obľúbeným terapeutickým zákrokom.

 
 
 
 
 
 
 

V Indii  liečenie Pijavicami je jedným z Panchakarmas ayurvédy a vykonáva sa na odstránenie toxínov z krvného riečišťa.

Dhanvantari je hinduistický boh uzdravenia.On je otcom Ayurvedy, boh lekár, ktorý  nesie v ruke misu Amrit (nektár nesmrteľnosti),  disk alebo čakra (pomáha odrezať zlo), lastúru (ktorá sa používa v rozomletej forme v niektorých tradičných liekoch), a byliny alebo pijavice (prastará metóda dodnes používaná ,nahradila púšťanie žilou).

Už za panovania cisára Karola Veľkého bolo púšťanie krvi povinne predpísané pre všetky kláštory s hospitálmi, v ktorých na tento účel slúžila zvláštna budova. Dnes celkom presne vieme, že pokiaľ bol tento zákrok naozaj vykonaný lege artis, umožnil úspešne predchádzať srdcovému infarktu a mŕtvici.

Púšťanie žilou podľa stredovekých lekárov „riedilo“ krv, zvyšovalo jej prietok (znižovanie hodnoty hematokritu) a pôsobilo preventívne proti vzniku trombóz a záchvatových ochorení. Okrem toho odstraňovalo „krvné jedy“ (t.j. žlčové farbivá), ktoré blokujú liečbu u chronických chorôb a stimulujú uvoľnenie kortizónov v tele.

Okrem chirurgického úkonu sa k púšťaniu žilou s obľubou používali pijavice lekárske (Hirudo medicinalis). O jej populárnosti v minulosti najlepšie svedčí fakt, že vo viacerých oblastiach úplne vyhynula pre nadmerný zber na liečebné účely.

S príchodom XX storočia v Rusku sú pijavice s liečivými bylinami, alternatívne medicíny zabudnuté a prístupné len pre elitu. Josif Vissarionovič Stalin bol zamilovaný do hirudoterapie, jeho lekári mu dávali  pijavice na akúkoľvek chorobu. Podobne aj súdruh Brežnev. Výhodou je, že nikdy túto terapiu nezavrhli a naďalej ju rozvíjali a podrobovali výskumom.


Po invázii syntetických medikamentov do medicíny, boli pijavice odsunuté do zabudnutia. Moderní lekári usúdili, že použitie takéhoto primitívneho prostriedku nepatrí do ambulancií blyštiacich sa chrómom a sklom a vykázali ho do iluzórnej temnoty stredovekej povery. Pijavice však ešte nejaký čas prežívali v podobe vyskúšaného prostriedku.

Akademické opovrhnutie tu však vôbec nebolo namieste. Pijavica, ktorá vysáva krv pracuje totiž neobyčajne opatrne, nenecháva ranu a človek, na ktorého sa prichytí ju spravidla na svojom tele ani nepocíti. Zloženie jej slinných výlučkov má dezinfekčné vlastnosti, takže po jej odstránení, či odpadnutí sa rana automaticky do pár hodín uzavrie. Krvácaním sa ranka prirodzene čistí. Pritom pôsobí mimoriadne efektívne, keďže jediný exemplár dokáže vysať až 15 centimetrov kubických krvi, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a komplikácií.

Pijavice sa do budúcnosti nepochybne ukazujú ako perspektívne liečivo proti jednej z najväčších pliag nášho storočia - chorobám cirkulačného systému, voči ktorým sú často chemické preparáty neúčinné. Podstata ich pôsobenia spočíva v tom, že v mieste priloženia vstrekuje do krvi hirudín, ktorý znižuje zrážanlivosť a viskozitu krvi, pôsobí protizápalovo a šíri sa do celého organizmu. Zatiaľ bolo popísaných okolo 150 účinných látok v slinách pijavice lekárskej. Vďaka týmto skromným živočíchom sa v postihnutom mieste opäť navracajú normálne cirkulačné pomery, čo spôsobuje napríklad aj hojenie inak neliečiteľných vredov.

V mnohých európskych krajinách, ale hlavne v USA siahajú po pijaviciach aj plastickí chirurgovia a špecialisti na transplantácie. Pijavice totiž umožňujú prekonanie najzávažnejšej a zdalo by sa že neprekonateľnej hranice, akou je odumieranie transplantovaných častí tela spôsobené problémami s obnovením ich normálneho krvného obehu.

V roku 1994 iba v USA zachránili pijavice pred amputáciou rôznych častí tela okolo 5 tisíc pacientov. Súčasne bolo na terapeutické účely použitých 65 tisíc týchto obrúčkavcov. Cena jedného exemplára sa po umelom chove pohybovala okolo 7 USD, čo je zanedbateľná suma v porovnaní napríklad s transplantáciou palca, ktorá vyjde na tridsaťnásobok tejto čiastky.

Ak sa teda na tento problém pozrieme bez predsudkov, musíme pijavice oceniť ako príklad múdrosti stredovekej medicíny, ktorá dokázala využívať prostriedky čerpajúce zo štedrosti samej prírody.

https://www.pijavica-lekarska-na-domace-pouzitie.com/pijavica-lekarska/

Kontakt

Marta Kolštromová

terapiapijavicoulekarskou@gmail.com

facebook - Martuška Kolštromová

pôsobím v okrese Martin, ale aj inde podľa dohody

tel: 0918 919237
pošlite SMS "pijavicka.priezvisko "
a ja Vám zavolám

IČO 37138111
DIČ 104 341 59 78
pracovné dni od 8:30 - 19h
sobota od 10 - 14h + 50% z ceny služieb
nedeľa - voľno, venujem sa mojej rodine
Súrne prípady vybavím , skúste zavolať

Vyhľadávanie

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

               *
„Pověz mi a zapomenu.
Ukaž mi a já si vzpomenu.
Ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“

Konfucius
 
 

Alebo po  našom , raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

                       *

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Hlavnou príčinou porúch v ľudskom tele je porušenie vnútornej rovnováhy v dôsledku kontaminácie toxickými látkami a metabolickým odpadom.

Znečistenie začína už v prenatálnom období. Neskôr použitými liekmi a nevhodnou stravou zaťažujeme pečeň, žlčník, obličky, spojivové tkanivá (vzniká  ateroskleróza, artritída , dna ...).

Najprv sa ukáže  zvýšenie krvného tlaku (hypertenzia). Užívanie liekov nerieši tento problém . Lieky nepriaznivo vplývajú na pečeň a obličky, zvyšuje sa  počet alergických reakcií a ďalšie vedľajšie účinky. Užívate lieky na znižovanie tlaku, skôr ako by ste zistili jeho pravú príčinu. V týchto prípadoch je v prvom rade  potrebné vyčistiť telo toxínov. A bez vody sa čistiť nedá.

Ponúkam Vám terapiu - LIEČBU, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky, VYUŽÍVATE "KRABIČKU LIEKOV" / jedna pijavica má účinok ako jedna silná tabletka , dávkovanie raz týždenne počas 1,5 mes / zopakujete 4 x do roka a budete sa cítiť oveľa lepšie, upraví sa Vám krvný tlak, kĺby budú bez bolesti, ľahšie nohy bez kŕčových žíl, zbavíte sa nadváhy a celulitídy, bércových vredov, hemoroidov, studených rúk a nôh, srdcových problémov, gynekologických ťažkostí, migrén, zlepší sa kvalita pleti vlasov nechtov... Pôsobí naraz v celom tele.
A to všetko z toho istého "LIEKU" , za ktorý zaplatíte len raz a používate ho , kým to pôjde, bez čakania u lekára a v lekárni aj niekoľko rokov. Tento "LIEK" Vám donesiem k Vám domov aj Vám ukážem ako ho máte používať.

Bioaktívne zloženie pijavice lekárskej:

 1. hirudín
 2. hyaluronid
 3. pseudohirudín
 4. destabil
 5. apyr
 6. bdelin
 7. eglin
 8. kinin
 9. histamin ako substat
 10. kolagén
 11. protea
 12. lipolytic enzým
 13. triglycerid
 14. lipóza

 

 

150.

 

 

 

Povedzte mi, ako môžem vylepšit moje služby.

Pijavica lekárska na domáce použitie
Naučím Vás ako máte bezpečne používať Pijavice lekárske na liečenie v pohodlí vášho domova. Po podaní sa budete cítiť oveľa lepšie, upraví sa Vám krvný tlak, kĺby budú bez bolesti, ľahšie nohy bez kŕčových žíl, zbavíte sa nadváhy a celulitídy, bercových vredov, hemoroidov, studených rúk a nôh, srdcových problémov, gynekologických ťažkostí,migrén... Pôsobí naraz v celom tele. Proti bolesti a zápalu až do 4 týždňov od podania a to úplne bez vedľajších nežiaducich účinkov. Konzultácia zdravotného stavu s odborníkom, vyšetrenie živej kvapky krvi, ďalšie doporučenia pre zdravší život. text odkazu
Dárečky-jinak.cz - dárky pro každého
Internetový obchod Dárečky-jinak.cz je zásilkový obchod nabízející široký výběr dárků pro všechny členy rodiny a nejenom je. Cílem našeho e-shopu je co nejširší výběr dárků pro Vás a to od těch nejkurioznějších, přes ty co pohladí na duši až k těm praktickým.
Seznam katalogů podle hodnocení
Top katalog je seznam hodnocených katalogů stránek a odkazů pro registraci stránek. Obsahuje nástroje pro automatickou a poloautomatickou registraci stránek do katalogů a vyhledávačů.
Internetová reklama a propagace firem na internetu. Svěřte se do rukou odborníků.
Reklama na internetu bez obav z výsledků. Propagace firem pomocí produktů bannerovými kampaněmi. Komerční sdělení na iDNES. PR články pro lepší SEO. Seo optimalizace webových stránek pro lepší dohledání. Svěřte svou kampaň do rukou odborníků.
Internetový reklamní agent pro kterého nic není nemožné
Internetová reklama se zásahem velkého počtu uživatelů - všech! Hledáte na Seznamu, Najisto, Google a jinde? Můžete být i první na Seznamu, Jde to! Ale lepší je být vidět všude. Reklama na internetu, to je reklama od reklamního agenta Ilji! Vykoušeno, funkční a se zásahem. Internetová reklama, kdo ji má, podniká, kdo ji nemá, jako by nebyl.
Reklamní agenti a reklamní agentury z České republiky
Reklamní agentura a reklamní agenti, Ti nejlepší z celé České republiky na jednom místě. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode