Chcete sa LIEČIŤ alebo VYLIEČIŤ ?

Ako pomohli pijavice mne

 

Prvé priloženie mi zastavilo a odstránilo začínajúci ZÁPAL SEDACIEHO NERVU. 

Častý ZÁPAL TROJKLANNÉHO NERVU sa už nopakoval.

Zohrialo mi STUDENÉ NOHY, prvú noc som spala bez ponožiek. 

Upravilo mi NÍZKY KRVNÝ TLAK. 

Uvolnilo ZTUHNUTÝ CHRBÁT. 

Zlepšilo NÁLADU aj SPÁNOK. 

Ďálej som si všimla lepšie TRÁVENIE.

MENŠTRUÁCIA bola zrazu pravidelná, bez BOLESTI a PMS.

Zmiernila sa CELULITÍDA aj STRIE.

Prestali KŔČE V LÝTKACH aj BOLESTI KĹBOV A KOSTÍ.

Zlepšil sa stav PLETI aj POKOŽKY.

Prestali krvácať ĎASNÁ.

Zvýšila sa VÝKONNOSŤ a znížila ÚNAVA.

 

Dôchodca 63r použil pijavice lekárske po komplikáciach z vakcíny už po 

prvej dávke, kedy nemohol dostúpiť na nohu kvôli bolesti kĺbov. 

Už po prvom priložení cítil úľavu, postupne si kĺby zbavil bolesti.

Zriedením krvi predišiel komplikáciam z možného vzniku krvných zrazenín. 

leto 2021

DETI , STARAJTE SA O SVOJICH RODIČOV. VYJDE VÁS TO LACNEJŠIE AKO OTRAVNÉ BEHANIE PO LEKÁROCH

 
Reumatické prsty mojej 67r mamy
 
Hneď po priložení môže hýbať bez bolesti.
Vďaka liečivým látkam z pijavíc  prestala chodiť na denzitometriu, kosti už má v poriadku. Už nechodí so štítnou žľazou, pijavky ju preliečili. Pomáha aj olej z arónie, nemiesto liekov. Ani na reumatológiu už netreba. 

 

Noha po úraze, slabé prekrvenie, veľké  bolesti, množiace sa rany.

 

Hneď po podaní výrazne ustupuje bolesť.

Po týždni noha získava svoju prirodzenú farbu, rana sa zmenšuje.

40 ročná pani, 10 rokov na liekoch na neuropatiu pre silné bolesti pod pravou lopatkou

Po prvom priložení 2 pijavíc mierne zhoršenie, ale po druhom bolesti ustávajú, nepríjemné ťahanie povoľuje. Obnovuje sa spánok bez potreby užívania liekov. Pani môže znovu normálne fungovať v bežnom živote.

45 ročná pani s bolesťou v členku po operácii,  trvá to niekoľko rokov , druhý členok tiež bolí vďaka šetreniu toho poškodeného.

Po prvej aplikácii po 1ks pijavice lekárskej na každý členok bolesť ustúpila.

Pani pokračuje v aplikácii min 1 x týždenne a pijavičky ďalej používa 4x ročne ako prevenciu.

Pán podnikateľ má vysoký krvný tlak

Aktívny človek,  niekoľko rokov zaťažený vysokým tlakom krvi a užívaním liekov, bez očakávaného výsledku.

Pred prvým podaním tlak 183/110 , hneď po podaní 2 ks piavice lekárskej tlak 130/85.

Prvá kúra ukončená, pokračujeme od septembra druhou. Pravidelne si meria tlak. Po dohode s lekárom lieky postupne vsadil a už ich nepotrebuje.

Pán, 50 rokov

Uzavretý vred predkolenia, nedokrvené nohy, zápal žíl, nohy bordovo čierne.  Po podaní prvej dávky 2 pijavíc do týždňa farba normálna,zápal potlačený, rana naďalej zatvorená a bez bolesti, terapia pokračuje v pravidelných dávkach 1,5x za týždeň.

Pán, 30 ročný s trombózou v dolnej časti nohy, noha puchne, bolí, tmavne členok, hustá krv, tvoria sa ďalšie zrazeniny. Nasledovalo postupné vysadenie liekov  na riedenie krvi po dohode s lekárom a následný nástup účinkov terapie pijavicou lekárskou .

Po prvom podaní - stráca sa "ťahanie v nohe, celkovo sa cíti lepšie...

Po dvoch týždňoch terapie miznú problémy s hemoroidmi,upravil sa krvný tlak aj zvýšený cholesterol.

Po dvoch mesiacoch terapie človek, ktorý sa presúval len autom, prejde peši cca 2km na studničku pre vodu pijavičkám, ktoré ho liečia.

Začínajúce kŕčové žily, pocit ťažkých nôh, rýchla únava, slabšie,ale už viditeľné žilky.

Po prvom podaní, pocit ako by odtŕpli nohy od spodu, celkovo ľahšie nohy.

Veľká , bolestivá modrina po úraze. po aplikácii bledne, bolesť sa stráca.

Bolestivý kĺb, postupujúca dna. po priložení na nepohyblivý kĺb, do dvoch dní po zahojení ranky môže hýbať prstom, už nebolí.

Vykrútené – pokrivené prsty na rukách

Muž, ktorý dlhé roky robil šoféra v autobuse v dôsledku zimy mal úplne pokrútené a vykrivené prsty na rukách. Po priložení 4 pijavíc mi jeho manželka  telefonovala, že keby to nevideli doma na vlastné oči, tak by tomu neverili, že prsty na rukách má jej muž už úplne vyrovnané.

Z MALÝCH BUDÚ VEĽKÉ

Začína sa to metličkami, pavučinovými žilkami, ktoré pokrývajú nohy už aj dievčatám.Sú prvým varovným signálom, že treba začať niečo robiť. Niekedy aj takmer neviditeľné kŕčové žily spôsobujú subjektívne príznaky, ako sú pocity ťažkých nôh, pálenie, únava, kŕče a opuchy. Ide o modré alebo fialovočervené žilky s priemerom menej ako 1 mm. Retikulárne žily sú o niečo väčšie, presvitajú v hrúbke 1 až 3 mm. Kmeňové alebo vetvové kŕčové žily sú vakovito rozšírené, kľukaté povrchové žily s priemerom viac ako 3 až 4 mm. Kým metličky a retikulárne žily možno považovať za kozmetický i zdravotný problém, kmeňové alebo vetvové kŕčové žily sú už celkom iste zdravotným problémom. Všetky tieto druhy rieši pijavica svojimi účinnými látkami , na rozdiel od zákroku chirurga, ktorý rieši len tie najvýraznejšie.

majovienka 7.11. 06, 19:14    *.245.95.235
Pijavica lekárska
Chcem iba napísať o vlastnej skúsenosti. Pijavice používam už rok pri liečení Bercovho vredu u mamky. Prikladám ich každé 2-3 týždne aj 8 ks. Liečba je zázrak! Po 10-tich rokoch sa stav normalizuje, ba dokonca sa upravil vysoký tlak. Príroda je fakt DAR, len treba vedieť počúvať, dívať sa a pochopiť, k čomu nám slúži.

 

63r muž, rezná rana na prste ruky pri krájaní mäsa. 9/2020

Len ošetrená pod tečúcou vodou, po druhý týždeň pretrvávajúci zápal, opuch, bolesť, obmedzená hybnosť.
Hneď po prvom priložení vedľa rany na prste pociťuje úľavu. Na druhý deň prst "ako nový. Bez zápalu a opuchu, hybnosť obnovená.

Do Ďalšieho dňa odstránili bolesť ucha. Časom prešiel aj tinitus.

Pijavice proti plešine! 

Indickí lekári vynašli jedinečný recept proti reume, strate pigmentu / Vitiligo / a najnovšie aj proti vypadávaniu vlasov / Alopecia /. Inšpiráciu našli v prírode, presnejšie rybníku v severnej časti Uttar Pradesh. Podľa lekárov sú pijavice z jazierka drobnými lekármi, ktorých liečivé schopnosti ocenia najmä páni s plešinkami.

Čakateľov na vlasovú kozmetiku je neúrekom. Hneď ako sa dozvedeli, že experti z Unioverzity Benares Hindu vynašli účinný spôsob liečenia viacerých ochorení, neváhali a prišli sa liečiť. Správa zaujala najmä pánov, ktorí majú problémy s vypadávaním vlasov.

„Pijavice nám pomáhajú v prípade, že vlasy vypadávajú v dôsledku hubových ochorení alebo lupín. Najskôr vyholíme pacientovi hlavu a označíme miesta, kde dochádza k úbytku vlasov. Nasleduje prisatie pijavíc na tieto miesta. Takáto liečba je účinná, keď k nám pacienti prídu dvakrát do týždňa,“ vysvetľuje spôsob liečby lekár N.H Rai. Podľa neho vysávanie krvi z inkriminovaných miest pomáha ožiť vlasovým korienkom.

„Vlasy mi vypadali veľmi rýchlo, no účinný liek som doposiaľ nenašiel. Pôvodne som si myslel, že vlasy mi vypadávajú v dôsledku chrípky alebo žltačky. Teraz som tu tretíkrát a dúfam, že mi táto terapia pomôže,“ uviedol jeden z pacientov.

Skutočnosť, že pijavice sú účinným nástrojom nielen dávnej ale aj modernej medicíny dokazujú výskumi, podľa ktorých obsahujú ich slinné výlučky enzýmy utišujúce bolesť. Pomáhajú aj pri problémoch s krvným obehom.

Pijavice pomohli otehotnieť aj Kleopatre

„Liek jedno napraví a druhé poškodí. Pijavice však iba pomôžu“

Pozitívne  vplývajú aj na psychické problémy.

„Ak sa zlepší zdravotný stav pacienta, zaručene to bude mať odraz aj na jeho pocity a náladu“

Koník mal 4 mesiace otvorenú ranu

 

hrča sa zmenšuje 

rana sa uzatvára

Podaním dvoch kusov pijavice lekárskej sa posilní  imunita človeka prirodzenou cestou a bez vedlajších účinkov, pôsobí ako živé očkovanie pred  chrípkovým obdobím, hlavne na jar a jeseň.

Keď sa človek cíti dobre, nie v prípade, že už vírusové ochorenie začalo.

Ak už začalo, tak doprajte telu oddych v posteli. Pite dostatok bylinkových čajov. 3-5x denne lyžičku umeoctu v pohári teplej vody. Pri horúčke a zápale znížte príjem cukru.

Demi Moore: Mladosť si udržiava pomocou pijavíc!

 
26. 03. 2008 13:00 - LOS ANGELES – Herečka Demi Moore (45) sa v záujme večnej mladosti nebojí ani krvi ani bolesti. Hollywoodska hviezda pravidelne podstupuje plastické operácie, aby vyzerala stále ako tridsiatnička. Teraz prezradila, že si obľúbila omladzovaciu kúru, pri ktorej jej rakúski experti na kožu prikladajú krvilačné pijavice.

Demi sa po rozvode s Bruceom Willisom vydala za hereckého kolegu Ashtona Kutchera (30), ktorý je od nej o 15-rokov mladší.

„Mám pocit, že som vždy vyhľadávala extrémne spôsoby, ako zlepšiť svoju kondíciu a zdravie. Bola som v Rakúsku na očistnej kúre, ktorej súčasťou boli pijavice. Nie sú to močiarne pijavice, sú to trénované lekárske pijavice. Nie sú to žiadni primitívni mrchožrúti, hovoríme o veľmi výkonných krv sajúcich tvoroch,“ hovorí Moorová.

Demi jazdí do Rakúska za stredoeurópskymi pijavicami, ktoré poznajú aj naši predkovia z rybníkov a vodných nádrží. Pijavica lekárska je však dnes veľmi vzácny a chránený živočích.

„Zbavuje krv toxických látok, práve teraz sa cítim veľmi detoxikovaná… Sledujete, ako to rastie z vašej krvi, sledujete ako tučnie a tučnie. Potom, keď je už veľmi napitá vašou krvou, tak sa nejako zroluje dole, ako keby spadla z baru,“ uviedla Moore v americkej televíznej talkshow Davida Lettermana.

Nitranom pomáhajú pijavice

Masér Marián Drinka má od prípravného zápasu s moskovským Saturnom vo svojej ordinácii 50 pijavíc lekárskych, ktoré už niekoľko dní slúžia ako osvedčený medikament na boľačky nitrianskych futbalistov. Do styku s nimi prišlo už šesť hráčov. Vývoj medicíny zasahuje aj do diania v FC Nitra. Hneď po tom, ako sa o blahodarných účinkoch pijavíc lekárskych dočítal v novinách klubový masér Marián Drinka, rozhodil po nich sieť v ruských vodách. "Vedel som, že tieto pijavičky využívajú v Saturne Ramenskoje, s ktorým sme hrali na domácom ihrisku prípravný zápas. Nemohol som si túto príležitosť nechať ujsť a vďaka Michalovi Hippovi nám lekár moskovského klubu priniesol 50 pijavíc lekárskych, latinským názvom hirudo medicinalis," vysvetlil okolnosti tohto zaujímavého transferu nitriansky masér, ktorý takisto pôsobí i pri reprezentačnom mužstve. Čím vlastne pijavice pomáhajú? "Ich sliny obsahujú prírodné antibiotiká a anestetiká, ktoré veľmi podporujú hojenie krvných podliatín alebo odrenín. Pijavica lekárska má po obvode sacieho otvoru tristo zubov, ktorými sa prisaje na ranu a slinami napomáha dostať zrazeniny von z tela," vysvetlil a dodal, že celá "operácia" netrvá dlhšie ako 15 minút, kedy sa najedená a značne zväčšená pijavica sama odpojí od tela. Túto kúru už na masérovom stole absolvovali Andrej Hesek, Slavo Bališ, Martin Čižmár, Adrián Čeman, Martin Babic či dorastenec Róbert Valenta. "Každému jednému to pomohlo a aj vďaka pijaviciam sa mohli skôr vrátiť do zápasov," pochvaľuje si novú metódu Drinka, ktorý by pijavice rád vyťahoval z pohárov čo najmenej.

Autor: mai, 03.07.2006
 

 

Viac príbehov nájdete tu

 

https://www.facebook.com/Pijavica-lek%C3%A1rska-na-dom%C3%A1ce-pou%C5%BEitie-223036711064643/

Kontakt

Marta Kolštromová

terapiapijavicoulekarskou@gmail.com

facebook - Martuška Kolštromová

pôsobím v okrese Martin, ale aj inde podľa dohody

tel: 0918 919237
pošlite SMS "pijavicka.priezvisko "
a ja Vám zavolám

IČO 37138111
DIČ 104 341 59 78
pracovné dni od 8:30 - 19h
sobota od 10 - 14h + 50% z ceny služieb
nedeľa - voľno, venujem sa mojej rodine
Súrne prípady vybavím , skúste zavolať

Vyhľadávanie

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

               *
„Pověz mi a zapomenu.
Ukaž mi a já si vzpomenu.
Ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“

Konfucius
 
 

Alebo po  našom , raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

                       *

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Diskusná téma: Komu už pomohla Pijavica lekárska

Neboli nájdené žiadne príspevky.
 

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode