špeciálne použitie u mužov

 

 

Neplodnosť

Uretritída

Chronická prostatitída

Adenóm predstojnej žľazy

Znížená sexuálna túžba

Impotencia

Hemoroidy

Urologické problémy

 

Účinok slín pijavice zmierňuje opuchy a zápaly, obnovuje mikrocirkuláciu v oblasti panvy. Vďaka tomuto zázračnému účinku pijavice na mužské telo dokáže hirudoterapia v krátkom čase normalizovať prietok krvi v prostatickej žľaze (reguláciou tak prietoku, ako aj odtoku krvi), eliminovať hypoxiu prostaty a významne zvýšiť lokálnu imunitu, ktorá ďalej zabráni rozmachu infekčného procesu. V dôsledku liečby syndróm bolesti vymizne, účinnosť sa výrazne zvyšuje, močenie sa normalizuje. Včasným podaním sa znižuje riziko komplikácií a širenia do obličiek.

Pijavice majú pozitívny vplyv na problémy s obličkami a urológoviav Rusku veľmi často predpisujú tento postup svojim pacientom.

Bohužiaľ, stále častejšie sa muži po 45 rokoch stretávajú s problémom menopauzy u mužov. Zázračný účinok enzýmov vylučujúcich pijavice na mužské telo pomáha mužom účinne sa vysporiadať s týmto ochorením.

Najúčinnejšia kombinácia hirudoterapie a liečby liekmi. Faktom je, že veľa urologických patológií spôsobuje poruchy toku krvi v panve, a preto sa lieky zle absorbujú do krvi. Po zahryznutí pijavice sa začne odtok lymfy, ktorý stimuluje aktívnu produkciu lymfocytov a zlepšuje imunitu. Toto je obzvlášť dôležité pri liečbe mnohých chorôb, napríklad chronickej prostatitídy.

Okrem toho sa cievy rozširujú a krv skvapalňuje a obohacuje kyslík.

Úľavu cítiť už v prvých dňoch po priložení. Procedúru je potrebné zopakovať, podľa závažnosti poškodenia zdravotného stavu.

 

PRE MUŽOV

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

BARTER MOŽNÝ

Barter alebo barterový obchod je forma obchodnej činnosti, pri ktorej je tovar alebo služby priamo vymenený za iný tovar alebo služby bez použitia peňazí.

               *
„Pověz mi a zapomenu.
Ukaž mi a já si vzpomenu.
Ale nech mne se zúčastnit a já pochopím.“

Konfucius
 
 

Alebo po  našom , raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť.

                       *

PIJAVICA LEKÁRSKA OBJEDNÁVKA

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.