špeciálne použitie u mužov

 

 

Neplodnosť

Uretritída

Chronická prostatitída

Adenóm predstojnej žľazy

Znížená sexuálna túžba

Impotencia

Hemoroidy

Urologické problémy

 

Účinok slín pijavice zmierňuje opuchy a zápaly, obnovuje mikrocirkuláciu v oblasti panvy. Vďaka tomuto zázračnému účinku pijavice na mužské telo dokáže hirudoterapia v krátkom čase normalizovať prietok krvi v prostatickej žľaze (reguláciou tak prietoku, ako aj odtoku krvi), eliminovať hypoxiu prostaty a významne zvýšiť lokálnu imunitu, ktorá ďalej zabráni rozmachu infekčného procesu. V dôsledku liečby syndróm bolesti vymizne, účinnosť sa výrazne zvyšuje, močenie sa normalizuje. Včasným podaním sa znižuje riziko komplikácií a širenia do obličiek.

Pijavice majú pozitívny vplyv na problémy s obličkami a urológoviav Rusku veľmi často predpisujú tento postup svojim pacientom.

Bohužiaľ, stále častejšie sa muži po 45 rokoch stretávajú s problémom menopauzy u mužov. Zázračný účinok enzýmov vylučujúcich pijavice na mužské telo pomáha mužom účinne sa vysporiadať s týmto ochorením.

Najúčinnejšia kombinácia hirudoterapie a liečby liekmi. Faktom je, že veľa urologických patológií spôsobuje poruchy toku krvi v panve, a preto sa lieky zle absorbujú do krvi. Po zahryznutí pijavice sa začne odtok lymfy, ktorý stimuluje aktívnu produkciu lymfocytov a zlepšuje imunitu. Toto je obzvlášť dôležité pri liečbe mnohých chorôb, napríklad chronickej prostatitídy.

Okrem toho sa cievy rozširujú a krv skvapalňuje a obohacuje kyslík.

Úľavu cítiť už v prvých dňoch po priložení. Procedúru je potrebné zopakovať, podľa závažnosti poškodenia zdravotného stavu.

 

PRE MUŽOV

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.