Ako sa v dnešnej dobe staráte o svoje zdravie?  Keď sa z väčšej časti na vás lekári vy.....

Ja sa udržiavam vďaka látkam z pijavice lekárskej doma, podľa potreby. 

Chrípku sme nemali už viac rokov. 

Mam správy od hirudoterapeutov z viacerých častí sveta o tom, že pijavice pomáhajú aj v dnešnej dobe. 

Hlavne ako prevencia. A ľudia, ktorí coronavirus prekonali,  po skončení horúčky, sa cítili unavení, mali bolesti svalov a kĺbov, ťažko sa im dýchalo. Tieto nepríjemné príznaky pominuli hneď po prvom priložení pijavíc. Rovnaké poznatky mám z USA, Indie, Turecka, Ruska, Grécka, Poľska aj zo Slovenska. 

Netreba čakať. Lekári vo svete odporúčajú po prekonaní coronavirusu užívať vitamíny a lieky na riedenie krvi 15 až 40 dní. Látky z pijavice lekárskej to pekne nahradia a sú úplne bez negatívnych vedľajších účinkov. 

Táto liečba je komplexná, slúži aj ako prevencia pred infarktom aj rakovinou. Pomôže okamžite od bolesti a to úplne bez negatívnych vedľajších účinkov.

Posilňuje imunitný systém, takže sa nemusíte  báť ani coronavirusu. 

Prečistí a zregeneruje cievny systém, rozpustí zrazeniny, aj v pľúcach. 

Rozprúdi lymfatický systém, čím odstráni opuchy aj stuhnutosti.

Nikam netreba chodiť, zvládnete to sami doma. 

Doma si viete pomôcť aj v prípade komplikácií po očkovaní na K19. Ľudia obyčajne majú problémy kvôli hustej krvi, vznikajú krvné zrazeniny a následne náhla mozgová príhoda alebo infarkt. Zápal srdcového svalu, komplikácie s nervovým systémom, môžete predísť ochrnutiu, alebo po ňom obnoviť hybnosť. Toto všetko zvládnu látky z pijavice lekárskej.

Pijavice a Coronavirus

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.